Lotus Corfu Deluxe Apartment, Premium Stay Near Old Town & Sea
Corfu
Vezi galeria
Descriere
Descriere
Fotografii
Hartă
Camere
Facilităţi
Întrebări frecvente
Introduceți datele dvs.
Verifică disponibilitatea
Introduceți datele dvs.
Verifică disponibilitatea
9.7 Excepțional
35 recenzii
Lotus Corfu Deluxe Apartment, Premium Stay Near Old Town & Sea
16 Γρηγορίου Μαρασλή, Corfu (city), Grecia
Vezi harta
Cazându-se la spațiosul apartment Lotus Corfu Deluxe Apartment, oaspeții pot ajunge la Palatul Mon Repos, situat la mai puțin 25 de minute de mers pe jos. Oaspeții pot utiliza Wi-Fi atât în scopuri de afaceri, cât și de agrement.
Serbian Museum of Corfu se află în apropiere, iar Cetatea Nouă este la doar 0.8 km distanță. Lotus Corfu Deluxe Apartment oferă acces rapid la Biserica Sfântul Spiridon din Corfu, care se află la doar 9 minute de mers pe jos.
Acest apartament include un balcon, o terasă și o zonă de relaxare cu aer conditionat pentru un confort maxim. La apartamentul sunt puse la dispoziție o toaletă separată și dușuri pentru a spori confortul dumneavoastră. În plus, este disponibil un uscător de păr și prosoape de baie.
Apartmentul Lotus Corfu Deluxe Apartment oferă facilități de self-catering, cum ar fi o bucătărie complet utilată și o zonă de luat masa persoane pentru confortul oaspeților. Cea mai apropiată stație de autobuz este Post Office / Police, aflată la 200 de metri distanță. Puteți savura o ceașcă de ceai de pe o terasă, cu vedere la grădină.
+ Mai mult- Mai puțin
Caracteristici principale
Wi-Fi
Aer condiționat
Nu sunt permise animale de companie
+ Mai mult
Fotografii
Hartă
Atracții turistice în
Corfu
Atracții locale
Old Fortress - 1.1 km
Public Library - 500 m
Museum of Ceramic Art - 200 m
Ionio University - 700 m
D.Solomos Museum - 200 m
Trion Martiron Park - 900 m
Venetian Well - 1000 m
Saint Spyridon Church - 200 m
Kapodistrias Museum - 4.6 km
Byzantine Museum - 1.1 km
Aeroporturi
Aeroportul International Corfu - 1.7 km
Prețuri și disponibilitate
Vă rugăm să așteptați, verificăm camerele disponibile pentru dumneavoastră.
Facilități
Principale
Fumatul interzis în incintă
Wi-Fi
Seif
VIP check-in/-out
Nu sunt permise animale de companie
Sală de depozitare
Lift
Detectoare de fum
Stingătoare de incendiu
Acces cu cheie
Mese
Fierbător electric
Uscător
Vase/Ustensile de bucătărie
Timp liber
Plajă umbrele
Servicii
Menaj
Spălătorie
Curățare chimică
Băutură de bun venit
Conforturile camerei
Aer condiționat
Încălzire
Camere izolate fonic
Zona de relaxare
Terasă
Terasă
Facilități de ceai și cafea
Masă
Facilități de călcat
Maşină de spălat
Articole de toaletă gratuite
TV cu ecran plat
Podea de parchet
Caracteristici principale
Wi-Fi
Aer condiționat
Nu sunt permise animale de companie
Politici
Check-in:de la 15:00 până la 20:00
Check-out:de la 08:00 până la 10:00
Număr de înmatriculare00001482282
Întrebări frecvente
❓
Unde este situat acest apartment spațioasă Lotus Corfu Deluxe Apartment, Premium Stay Near Old Town & Sea?
Acest apartment spațioasă Lotus Corfu Deluxe Apartment, Premium Stay Near Old Town & Sea se află lângă Biserica Sfântul Spiridon din Corfu.
❓
Ce repere populare putem găsi în apropiere de apartmentul Lotus Corfu Deluxe Apartment, Premium Stay Near Old Town & Sea?
Palatul Mon Repos, situat la 25 de minute de mers pe jos de apartmentul Lotus Corfu Deluxe Apartment, Premium Stay Near Old Town & Sea, merită vizitat.
❓
Cât de departe este Lotus Corfu Deluxe Apartment, Premium Stay Near Old Town & Sea de centrul orașului?
Lotus Corfu Deluxe Apartment, Premium Stay Near Old Town & Sea este situat la doar 10 minute de mers pe jos de inima orașului.
❓
Oaspeții se pot aștepta la o bucătărie în apartamentul spațios?
Da, apartamentul spațios oferă o bucătărie complet utilată și este dotată cu un ceainic electric, un frigider și un cuptor.